Objednávka Záruka Kontakt
Iberital.cz
Domů Kávovary Příslušenství Kontakt Ceník
Profesionální Mlýnek na Kávu Quamar, Manuální a AutomatickýStáhnete si katalog v PDF Shlédnete ceník Kontaktujte nás Galerie mlýnku


Skladem v ČR   Ano
Typ   Manuální nebo Automatický
Tělo   Hliník
Násypka kávových zrn   Umělohmotná, kapacita 1,2 kg
Nádržka na zbytky kávy   Automatická, kapacita 280 gramů
Dávkovací zařízení   Dávka s počitadlem
Mlecí nože   ø63 mm speciální nerezová ocel
Rotace za minutu:   1.400/min. (50Hz) – 1.600/min. (60Hz)
Napájení a příkon   220-240 V – 50/60 Hz | 300 W
Rozměry   cca 160 x 290 x 510 mm (šířka x hloubka x výška)
Barevné Provedení   Černá, Červená, Stříbrná, ŠedáManuální a Automatické Provedení

Profesionální mlýnek Quamar byl vyroben a navrhnut pro maximální kvalitu životnost i v tom nejnáročnějším provozu. Jen těžko najdete plně profesionální mlýnek na kávu za takto dostupnou cenu. Osvědčena kvalita a moderní design zaručuje Váš úspěch. Vyroben s více jak 20 letou zkušeností v oboru a dle přání zákazníků. Kónické kameny se speciálním zakončením a rotační rychlostí přez 600 rpm, zaručují kvalitní mletí bez ztráty aroma v namleté kávě.

Nastavitelnost

Mlýnek podporuje nastavitelnost hrubosti mleté kávy skrze lehce přístupný ovládací kotouč. Množství kávy je přesně nastavitelné dle požadavků použité kávy. Mlýnek je standardně vybaven počítadlem vydaných dávek.Kontaktujte Nás ....

Vaše Jméno Váš Email Váš Telefon

Stáhnete si katalog v PDF Shlédnete ceník Kontaktujte nás Galerie mlýnku


Proč zrovna tento mlýnek?

Pro přípravu kávy je mlýnek zrovna tak důležitý jako kávovar. Tento manuální mlýnek s nádobkou na předemletí kávy je ideální svou cenou a určen pro rychlý provoz kde je jistota, že se namletá káva zpracuje v okamžiku.
Naše Nabídka ProduktůKávovar Junior
Kompaktní 2 skupinový kávovar
Kávovar L'Anna 1
Profesionální 1 skupinový kávovar
Kávovar L'Anna 2
Profesionální 2 skupinový kávovar
Kávovar New Iberital
Designový 2-3 skupinový kávovar
Kávovar Expression
Nejvyšší řada kávovaru Iberital
Mlýnek M80 Aut/Man.
Manuální mlýnek Quamar
Mlýnek MaCap Aut.
Automatický mlýnek Macap
Mlýnek MaCap Man.
Manuální mlýnek Macap
Příslušenství
Ostatní vybavení ke kávěCo nastává po sklizni a po suchém či mokrém zpracování?
Káva se musí upražit, neboť se zelená zrna nedají použít pro přípravu kávy. Kvůli pražení zrnka kávy zhnědnou, jelikož se z nich uvolňuje příjemné aroma.
Kdy a jak začala výroba instantní kávy?
Její prvopočátky začali později než u klasické kávy asi kolem přelomu 19. a 20. století. Využití měla především v první světové válce, kde jí používali ve vojenské kuchyni.
Jak se sklízí a zpracovává káva?
Jak pečlivě se sklízí plody kávovníku? Říká se tomu ruční sběr, takže sběrač musí dotykem rozpoznat, jestli jsou plody vyzrálé. Další způsoby sklizně jsou setřást plody do plachty či stáhnout plody z větviček, nebo mu pomůže sklízecí stroj.
Co je zač ten černý mok?
Hodně lidí na světě si dá kávu po ránu nebo večer u posezení s přáteli, ale vědí, jak káva ve skutečnosti vypadá?
Historie kávy
Kávovník pochází s největší pravděpodobností z Kaffy na území dnešní Etiopie. Z názvu této provincie je údajně odvozeno jméno nápoje z něj připravovaného.
Menu

Domů
Kávovary
Kontakt
Ceník
Kontakt

Iberital Česká Republika
Dělnická 224
460 06
Liberec 6

Tel.:
+ 420 776 350 468
+ 420 775 955 839
Společné Odkazy

Profi Kávovar
Káva Manuel
Copyright © 2012 Iberital.cz, all rights reserved. DÄ›lnická 224, 46006, Liberec 6, Czech Republic
Billboardy a venkovní reklama pro Vás od CSM. hotel benešov nabízí luxusní ubytování v historické části města. Pneu Matador za skvělé ceny.

Write requests are a little more complicated replica watches uk. The client still sends a request to the master louis vuitton replica server, which replies with the location of the primary replica watches and secondary replicas. The client stores replica watches this information in a memory cache. That rolex replica way, if the client needs to refer to the same replica later omega replica on, it can bypass the master server. If the primary replica becomes cartier replica unavailable or the replica changes, the client will have to replica watches consult the master server again before tag heuer replica contacting a chunkserver.The client then sends replica handbags the write data to all the replicas rolex replica, starting with the closest replica and ending with rolex replica the furthest one. It doesn't matter if the closest replica is rolex replica a primary or secondary. Google compares this data breitling replica delivery method to a pipeline.